Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Miliony serc Swifties pękną po tej wiadomości. Taylor Swift nie wystąpi w Deadpool & Wolverine

Autor: Mikołaj Lipkowski
11 czerwca 2024
Miliony serc Swifties pękną po tej wiadomości. Taylor Swift nie wystąpi w Deadpool & Wolverine

Okazuje się, że Taylor Swift nie wystąpi w filmie Deadpool & Wolverine. Przynajmniej podaje tak zaufany i bardzo obiektywny serwis Entertainment Weekly.

Niestety, dziś serca Swifties pękną na dobre, gdyż okazuje się, że Taylor Swift nie wystąpi w nadchodzącym Deadpool & Wolverine. Potwierdziło to sprawdzone źródło. Potwierdza to serwis Entertainment Weekly czyli wyjadacze względem sprawdzonych informacji. 

Taylor Swift nie w Deadpoolu 3

Gwiazda popu, niestety nie wystąpi w Deapdool & Wolverine. Informacje podał serwis Entertainment Weekly, który jak twierdzi, otrzymał tę informację gdy IMAX zaprezentował w poniedziałek nowy plakat na którym dwaj bohaterowie tytułowi trzymają się za ręce, nosząc bransoletki przyjaźni, takie jak te, które symbolizują znak Swifties. Oczywiście ani Shawn Levy, ani Ryan Reynolds nie potwierdzili tej informacji, lecz skoro źródło EW tak mówi, to tak niestety jest. 

Więcej o Marvelu na Movies Room:

Co wiemy o najnowszym filmie z MCU?

Deadpool & Wolverine to kontynuacja dylogii Deadpool oraz film, który wprowadzi postać Pyskatego Najemnika do Kinowego Uniwersum Marvela po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya. Będzie to również pierwszy film kinowy MCU z kategorią wiekową R (dla dorosłych). 

W tytułowych bohaterów wcielą się Ryan Reynolds i Hugh Jackman. U ich boku zobaczymy Emmę Corrin, Matthew Macfadyena czy Morenę Baccarin. Na stanowisku reżyserskim zasiadł Shawn Levy (Free Guy). Scenariusz przygotowali wspólnie Ryan Reynolds, Rhett Reese, Paul Wernick i Zeb Wells.     

Premierę superprodukcji Marvela zaplanowano na 26 lipca 2024 r.

Są szanse na Blondie w Marvelu?

Daniel RPK donosi, że Taylor Swift wcale nie zagra Dazzler, a Marvel Studios chcą ją do głównej roli w serialu The Blonde Phantom, który miałaby wyprodukować Scarlett Johansson. Postać ta pochodzi właściwie z lat 40. i jest odpowiedzią na wątki Supermana i Louis od DC. Blonde Phantom jest bohaterką pozbawioną supermocy, zakochaną w swoim szefie-detektywie i ratującą go, gdy ten wyrusza na śledztwo. Podobnie jej szef jest zakochany w Blonde Phantom, ale nie w jej alter ego z prawdziwego świata.

Taylor Swift w Polsce

Taylor Swift w ramach swojej trasy koncertowej "The Eras Tour" zagra w Polsce trzy koncerty. Występy odbędą się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie w dniach 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku. Specjalnym gościem na wszystkich trzech koncertach będzie zespół Paramore​.

Bilety na te koncerty były bardzo poszukiwane, a rejestracja umożliwiająca zakup zakończyła się w czerwcu 2023 roku​​. Ceny biletów zaczynały się od 199 PLN, a dostępne były również pakiety VIP oferujące ekskluzywne gadżety oraz wcześniejszy wstęp na koncert​​. PGE Narodowy, który może pomieścić 60 tysięcy osób, spodziewa się pełnych trybun fanów z całej Polski i nie tylko​​.

To będzie pierwszy koncert Taylor Swift w Warszawie, co czyni to wydarzenie wyjątkowym dla polskich fanów piosenkarki. Koncerty zapowiadają się jako spektakularne widowisko, celebrujące jej muzyczną karierę obejmującą różne gatunki i okresy twórczości​.


Źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.