Nowe zdjęcie Kristen Stewart jako księżnej Diany!

W styczniu pojawiło się pierwsze zdjęcie ukazujące Kristen Stewart w roli księżnej Diany. Ekipa pracująca przy filmie Spencer niedawno przeniosła się do Wielkiej Brytanii. Stamtąd otrzymaliśmy kolejne zdjęcie z filmową księżną Dianą.

Akcja filmu Spencer rozegra się w ciągu jednego weekendu z życia księżnej Diany, która spędza święta Bożego Narodzenia z rodziną królewską w posiadłości Sandringham w Norfolk. Film prześledzi emocjonalną podróż kobiety podejmującej decyzję o rozwodzie z księciem Karolem.

Poza publikacją nowego zdjęcia Stewart, ogłoszono również, że w rolę księcia Karola wcieli się Jack Farthing (Poldark – Wichry losu).

Zobacz również: Sexify – zwiastun polskiego serialu Netflixa!

Spencer - nowe zdjęcie Kristen Stewart jako księżnej Diany

Fot. Shoebox Films

Reżyserem produkcji jest Pablo Larraín, a za scenariusz odpowiada twórca Peaky Blinders Steven Knight. Projektantką kostiumów została Jacqueline Durran, która pracowała przy filmie Małe kobietki. Oryginalną ścieżkę dźwiękową skomponował nominowany do Oscara, nagrody BAFTA i Grammy Jonny Greenwood z Radiohead.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Shoebox Films

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?