Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Paul Mescal jednym z Beatlesów? Aktor jednym z faworytów do roli członka legendarnego zespołu

Autor: Marek Wasiński
25 maja 2024
Paul Mescal jednym z Beatlesów? Aktor jednym z faworytów do roli członka legendarnego zespołu

Paul Mescal (Dobrzy nieznajomi, Aftersun) ma być jednym z faworytów do zagrania głównej roli w nadchodzących filmach Sama Mendesa o legendarnym zespole The Beatles.

Informację przekazał portal The Hollywood Reporter w swoim artykule o liście najbardziej utalentowanych młodych aktorów/aktorek, którzy są obecnie najgorętszymi nazwiskami w branży. Stąd często są poszukiwani do różnych projektów. Serwis wskazał, że Mescal jest rozważany do roli jednego z członków legendarnej czwórki, chociaż nie podano, którego.

Mescal znalazł się na liście „A-List” obok takich osób jak Zendaya (Euforia, Challengers), Timothée Chalamet (Diuna, Wonka), Jenna Ortega (Wednesday, Krzyk VI), Anya Taylor-Joy (Furiosa: Saga Mad Max, Gambit królowej), Florence Pugh (Oppenheimer, Czarna Wdowa), Austin Butler (Elvis, Diuna: Część druga), Jacob Elordi (Euforia, Priscilla), Glen Powell (Hit Man, Twisters) i Sydney Sweeney (Euforia, Biały Lotos).

Co wiemy o planowanych filmach?

Prace nad projektami dotyczącymi zespołu The Beatles zostały ogłoszone w lutym 2024 r. Przewidują one współpracę Sony Pictures Entertainment i Neal Street Productions nad czterema oddzielnymi filmami. Każdy będzie skupiał się na perspektywie jednego członka zespołu.

Sam Mendes (Skyfall, Droga do szczęścia) wyreżyseruje wszystkie cztery filmy. Będzie również ich producentem razem z Pippą Harris i Julie Pastor. Zdjęcia mają rozpocząć się w 2025 roku w Wielkiej Brytanii, a wszystkie cztery filmy mają trafić do kin w 2027 roku. Ostatni z filmów brytyjskiego reżysera - Imperium światła - miał premierę w 2022 r. i otrzymał łącznie 16 nominacji do różnych nagród.

Paula Mescala mieliśmy okazję oglądać w tym roku w polskich kinach w filmie Dobrzy nieznajomi. Aktor pozostaje na fali wznoszącej od momentu jego przełomowej roli w serialu Normalni ludzie. Jeszcze w 2024 roku zobaczymy go w głównej roli w filmie Ridleya Scotta Gladiator 2, który wejdzie do kin w listopadzie. Na premierę oczekuje jeszcze inny tytuł z jego udziałem, The History of Sound.

Więcej o gwiazdach kina na Movies Room:

Źródło: Dark Horizons / ilustracja wprowadzająca: materiały prasowe

Marek Wasiński

Dziennikarz

Miłośnik filmów, kultury japońskiej, Marvela i wszelkiej maści science-fiction. Autor bloga Z innego świata.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.