Peter Pan & Wendy – pierwsze zdjęcia Kapitana Haka z planu filmu!

Peter Pan & Wendy to kolejna produkcja na liście planowanych filmów Disneya w wersji aktorskiej. Niedawno otrzymaliśmy informacje o starcie zdjęć do filmu. Teraz w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Jude’a Law jako Kapitana Haka!

Nowe zdjęcia z nadchodzącego filmu Disneya Peter Pan & Wendy przedstawiają pierwsze spojrzenie na Jude’a Law jako sławnego pirata Kapitana Haka. Książka  J.M Barrie’go Piotruś Pan z 1904 po raz pierwszy została zekranizowana jako film animowany. Istotne jest, że film stał się natychmiastową sensacją i dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych animacji Disneya.

Produkcja Peter Pan & Wendy jest obecnie w toku a za reżyserię filmu odpowiada  David Lowery. Początkowo film miał mieć swoją premierę zarówno na Disney+ jak i w kinach. Jednak jak w przypadku wielu filmów w erze COVID-19 premiera kinowa została zmieniona jedynie na pojawienie się na Disney+. Prawdopodobną datą premiery jest 2022 rok.

Zobacz również: Pinokio: Joseph Gordon-Levitt i Cynthia Erivo w obsadzie!

W sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć pokazujących transformacje Jude’a Law w Kapitana Haka. Niestety jednak na zdjęciach nie udało się uchwycić jak wygląda hak, który bohater nosi zamiast ręki.

 

Warto dodać, że w obsadzie oprócz Jude’a Law zobaczymy Yare Shahidi w roli wróżki Dzwoneczka i Ever Anderson wcielającą się w postać Wendy. Natomiast w roli Piotrusia Pana pojawi się Alexander Molony.


Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzająca: Kadr z filmu Piotruś Pan

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?