Advertisement
Advertisement

Rami Malek prawdopodobnie głównym antagonistą Jamesa Bonda!

Niedawno zdobył Oscara za główną rolę męską w filmie Bohemian Rhapsody, a dzisiaj już prawie domknął negocjacje dotyczące swojego angażu do 25 odsłony przygód Jamesa Bonda! Wszystko wskazuje na to, że Rami Malek zagra w niej czołowego antagonistę! Film z kolei wyreżyseruje Cary Joji Fukunaga!

Bohemian Rhapsody

Fot.: Twentieth Century Fox Film Corporation

Zobacz również: Fosse/Verdon – oficjalny plakat promujący biograficzną serię o uzdolnionej parze!

Najpierw pojawiły się w sieci plotki, co do możliwości osadzenia Ramiego Meleka w roli głównego przeciwnika Jamesa Bonda. Dzisiaj z kolei portal Collider potwierdził, iż aktor znajduje się w finałowym etapie negacji na temat rzeczonej powyżej roli.

Umowa wydaje się już niemal podpisana. Niemniej studio próbuje  znaleźć sposób na pogodzenie zobowiązań Maleka względem ostatniego sezonu Mr. Robot oraz pracą na planie 25 odsłony Bonda. Obecnie nie ma za wiele informacji na temat postaci, w którą miałby wcielić się wspomniany aktor. Jednakże po sieci krążą pogłoski, że ant ognista będzie niewidomy.

Jeśli negocjacje zakończą się pozytywnie, to Malek dołączy do następujących gwiazd: Lei Seydoux, Naomie Harris, Bena Whishawa, Ralpha Fiennesa i Daniela Craiga. Warto tutaj dodać, że portal Variety poinformował, iż Billy Magnussen to najważniejszy kandydat do roli agenta CIA, który skrzyżuje swoje drogi z Jamesem Bondem.

Wciąż niezatytułowany film o agencie 007 pojawi się w kinach już 8 kwietnia 2020 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?