Scoob – Ken Jeong i Kiersey Clemons w głosowej obsadzie animowanego filmu!

Portsl Deadline właśnie poinformował, że Ken Jeong i Kiersey Clemons podpisali umowy z wytwórnią Warner Bros. Dotyczą one podłożenia głosów w animowanym filmie osadzonym w uniwersum Scooby Doo, którego tytuł to: Scoob.

Zatem rzeczone powyżej gwiazdy użyczą głos postaciom wykreowanym przez studio Hanna-Barbera, które niekoniecznie bezpośrednio są związane z uniwersum Scooby Doo. Otóż Jeong odegra Dynomutta, znanego z serii Dynomutt, Dog Wonder, podczas gdy Clemons wcieli się w Dee Dee Skyes z animowanego serialu Kapitan Grotman i Aniołkolatki. Brzmi interesująco? Dajcie znać w komentarzach, co o tym wszystkim sądzicie!

Scooby Doo

Fot.: Hanna-Barbera Productions

Zobacz również: Camila Mendes w obsadzie dwóch projektów – Windfall oraz Palm Springs!

Pozostali członkowie obsady podłożą głosy za następujące postacie: Zac Efron – Fred Jones, Amanda Seyfried – Daphne Blake, Will Forte – Norville Shaggy Rogers, Gina Rodriguez – Velma Dinkley, Tarcy Morgan – Dick Dastardly i Frank Wekler – Scooby-Doo.

Aktualny tytuł filmu to Scoob. Scenariuszem projektu zajmuje się Matt Lieberman. Produkcję natomiast na podstawie jego tekstu wyreżyseruje Tony Cervone. Co zaś z fabułą obrazu? Historia, jak nietrudno się domyślić, ponownie skupi się na detektywistycznej ekipie, która tym razem postanowi połączyć siły z innymi postaciami wchodzącymi w skład uniwersum studia Hanna-Barbera, w celu uratowania świata przed superzłoczyńcą o imieniu Dick Dastardly.

Scoob zadebiutuje na ekranach amerykańskich kin już 15 maja 2020 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Hanna-Barbera Productions

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?