Small World – Julia Wieniawa na nowym zdjęciu z planu. Jutro zwiastun filmu Vegi o handlu dziećmi

Dzisiaj Patryk Vega zamieścił w mediach społecznościowych nowe zdjęcie z zapowiedzianego na obecny rok filmu Small World oraz zdradził, że w środowy poranek opublikuje pierwszy zwiastun produkcji o światowym handlu dziećmi.

Small World  to wielowątkowa i rozegrana na przestrzeni czternastu lat historia traktująca o handlu dziećmi, napisana przez Patryka Vegę i Olafa Olszewskiego. Osią filmu będą poszukiwania 4-letniej dziewczynki z polskiej wsi.  W fabule śledzić będziemy etapy śledztwa z punktu widzenia: matki, sprawcy, policjanta oraz dziecka. W obsadzie znajdują się Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa, Enrique Arce, Aleksiej Serebryakov i Marieta Żukowska.

Na udostępnionej przez reżysera fotografii z planu Small World znajduje się Julia Wieniawa, która wciela się w główną bohaterkę filmu. Sam zwiastun ma pojawić się o 8. rano.

Zobacz również: Franz Maurer przed komisją weryfikacyjną – recenzja filmu Psy 3. W imię zasad

Premiera Small World zaplanowana została na czerwiec 2020 roku. Wcześniej, bo już 21 lutego, do kin wejdzie inny film Vegi – Bad Boy.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: instagram/patryk_vega_official

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?