Spider-Man: No Way Home – Andrew Garfield jednak nie wystąpi w filmie?!

Spider-Man: No Way Home już od kilku miesięcy opisywany jest jako największy i najbardziej epicki crossover w historii. Okazuje się jednak, że może tak wcale nie być…

Podczas wywiadu z Joshem Horowitzem, Andrew Garfield został zapytany o jego udział w nadchodzącym filmie Marvel Studios – Spider-Man: No Way Home i odpowiedź jest trochę niepokojąca. Okazuje się, że aktor nie dostał żadnego telefonu ze strony Marvela i nie wie nic o możliwym powrocie do roli Spider-Mana.

Słuchaj, nie mogę mówić za nikogo oprócz siebie… Możliwe, że [Marvel] coś robi, ale… ja nie otrzymałem żadnego telefonu.

Dla pocieszenia wspomnę o tym, że aktorzy występujący w produkcjach Disneya, nie mogą na lewo i prawo mówić o ich nadchodzących rolach (no może oprócz Alfreda Moliny, który ostatnio powiedział trochę za dużo). Jeśli Garfield rzeczywiście wystąpi w Spider-Man: No Way Home, nie ogłosi on tego podczas takiego wywiadu. Takie wiadomości zazwyczaj ogłasza się na różnego rodzaju panelach podczas Comic-Conów czy też poprzez oficjalny zwiastun filmu. Dobrym przykładem jest kwestia powrotu Ewana McGregora do roli Obi-Wana Kenobiego. Aktor wiedział już od kilku lat o planach Lucasfilm, ale po prostu nie mógł tego sam ogłosić. Dlatego za każdym razem, gdy został zapytany o powrót do roli, McGregor kłamał, mówiąc, że czeka na telefon od Disneya. Czy nie przypomina wam to jakiejś sytuacji?

Zobacz również: Fantastyczna Czwórka – film zamknie 4. fazę MCU?

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU, czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Twitter, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?