Advertisement
Advertisement

The Batman – reżyser potwierdza Colina Farrella w roli Pingwina

Zasadniczo nie powinniśmy być tym specjalnie zaskoczeni, ale niechże gwoli formalności warto zaznaczyć tę kwestię.

The Batman już teraz jest wypełnione gwiazdami najwyższego formatu. Warner Bros. było nawet bliskie pozyskania samego Jonah Hilla, który do roli Pingwina – jednego z najzacieklejszych wrogów Mrocznego Rycerza – wydaje się być stworzony. Ale nic straconego, w końcu zastąpi go Colin Farrell (przypomnijcie sobie jego kreację w Szefowie wrogowie, jeżeli macie jakieś wątpliwości). Teraz wreszcie możemy powiedzieć to bez podkreślenia, że to wciąż plotki. Oto bowiem sam Matt Reeves podrzucił swojego rodzaju potwierdzenie.

Zobacz również: Najlepsze thrillery 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Farrella dostrzeżono również na jednym ze zdjęć z planu The Batman.

W filmie zobaczymy między innymi Zoe Kravitz w roli Catwoman, Jeffrey Wrighta jako komisarza Gordona oraz Johna Turturro jako Carmina Falcone. Na ekranie pojawi się również Colin Farrell w roli Pingwina. W tytułowego bohatera wciela się za to Robert Pattinson. Dla brytyjskiego aktora jest to ukoronowanie drogi jakiej przeszedł po oderwaniu się od serii Zmierzch. Od tamtej pory zagrał on w filmach, które wymagały od niego bardzo różnorodnego podejścia, a ostatnio triumfy święci horror z jego udziałem – The Lighthouse.

Premiera odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?