The Batman – wiemy, jakich przeciwników będzie miał Mroczny Rycerz?!

Od kilku dni po Internecie krąży pogłoska, jakoby kostium obrońcy Gotham miał założyć Robert Pattinson. Obok tego pojawiły się przypuszczania odnośnie tych, z którymi Batman miałby się zmierzyć.

The Hollywood Reporter podał, że złoczyńcami w The Batman będą Pingwin i Catwoman. Tego pierwsze według kilku pogłosek miałby zagrać Josh Gad. Jeżeli zaś chodzi o Selinę Kyle, wielu fanów chciałoby zestawić Pattinsona z Kristen Stewart. Wcześniej mówiono również, że złoczyńców w filmie Matta Reevesa ma być więcej, ale na tę informację pozostaje nam jeszcze zaczekać.

Zobacz również: Robert Pattinson może zagrać Batmana!

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. Póki co jednak czekamy na to, kto będzie nowym Mrocznym Rycerzem. Premiera w 2021 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kec pisze:

O ile Pattison odbił się nieźle aktorsko i pokazał że potrafi grać to panna Steward mimo iż próbuje to po prostu jej brakuje umiejętności. To ładna „dziołcha” (choć to kwestia gustu) ale aktorsko to jednak klasa B. Szkoda byłoby niszczyć już film w trakcie tworzenia obsady

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?