The Tomorrow War – film z Chrisem Prattem nie będzie miał premiery w kinach

W obecnej chwili – przy wciąż skomplikowanej sytuacji z projekcjami – kinowe produkcje są w odwrocie. The Tomorrow War i jego prawdopodobne przeniesienie są tego niezłym przykładem.

Film Chrisa McKaya, w którym główną rolę gra Pratt, miał pojawić się w kinach pod koniec ubiegłego roku, jednak oczywiście dołączył do długiej listy przełożonych projektów. Dystrybuujące produkcję Skydance Studios wespół z wytwórnią Paramount zdecydowali się wystawić ją na sprzedaż którejś z zainteresowanych platform streamingowych. Na razie nie wiadomo, kto liczy się w przetargu, choć już po kilku dniach mówi się o naprawdę sporym zainteresowaniu.

Tomorrow War / Ghost Draft

fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Judas and the Black Messiah – nowy zwiastun filmu!

W filmie oprócz Pratta zobaczymy również między innymi J. K. Simmons, Yvonne Strahovski i Betty Gilpin. Tomorrow War przedstawi wizję przyszłości, w której ludzkość przegrywa wojnę z wrogimi obcymi. Aby odwrócić losy bitew, naukowcy przenoszą do swojego świata żołnierzy z przeszłości. J. K. Simmons najprawdopodobniej zagra ojca bohatera granego przez Pratta.

Reżyserią zajmie się Chris McKay. W jego portfolio znajduje się na przykład LEGO Batman: Film. Scenariusz napisali z kolei Zach Dean i Bill Dubuque. Drugi z wymienionych jest szerzej znany jako twórca serialu Ozark, który zebrał pochlebne recenzje i opinie widzów.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Universal

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?