Advertisement
Advertisement

Twórcy Co w duszy gra zapraszają do wspólnego seansu!

W ramach akcji promocyjnej twórcy najnowszego filmu studia Pixar wezmą udział we wspólnym oglądaniu. Fani zostali zaproszeni do dołączenia i podziwiania nowej produkcji.

W ostatnim czasie bardzo modne stało się wspólne oglądanie ze znajomymi różnych materiałów, w tym samym czasie, będąc w różnych miejscach. Wywołane zostało to w dużej mierze przez pandemię. Wiele osób miało zaplanowane cotygodniowe spotkania na wspólny seans. Aby z tych planów nie musieć rezygnować, umawiają się oni na konkretną godzinę. Dzięki czy to specjalnym aplikacjom czy zwykłemu zgraniu, w tym samym momencie włączają produkcję i oglądają. Niektórzy bardzo często kontaktują się ze sobą w trakcie seansu, inni natomiast rozpoczynają dyskusję dopiero po seansie. W ramach akcji promocyjnej twórcy i osoby zaangażowane w produkcje Co w duszy gra wezmą udział we wspólnym oglądaniu nowego dzieła studia Pixar. Fani zaproszeni są do dołączenia. Artyści w trakcie oglądania udostępniać będą tweety z hashtagiem #PixarSoul. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21 polskiego czasu dnia dzisiejszego (1 stycznia) . Aby dołączyć wystarczy uruchomić odtwarzanie o podanej godzinie i jednocześnie śledzić Twittera. Miłego seansu.

Zobacz również: Co w duszy gra – recenzja animacji Pixar. Sky is no longer the limit


Źródło: Twitter.com / ilustracja wprowadzająca: kadr z filmu Co w duszy gra

 

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?