Venom 2 – prace rozpoczną się już w listopadzie?

Sony nie ma zamiaru się ociągać z projektem od Andy’ego Serkisa.

Według najnowszych doniesień, Venom 2 ma rozpocząć zdjęcia już 25 listopada. Nie wiadomo jeszcze, w jakim miejscu, ale tytuł roboczy filmu brzmi Fillmore. Jako że jest to nazwa pewnego charakterystycznego miejsca w San Francisco, być może to pewien trop. Choć oczywiście może się okazać, że to nie ma żadnego znaczenia, jak to często bywało w przypadku roboczych tytułów.

Venom

kadr z filmu Venom

Zobacz również: Spider-Man razem z Venomem? Nowy plan Sony

W kontynuacji Venoma ponownie zobaczymy Toma Hardy’ego oraz Michelle Williams. Głównym przeciwnikiem będzie prawdopodobnie Carnage grany przez Woody’ego Harrelsona, ponieważ pojawił się on w scenie po napisach końcowych. Pierwsza odsłona filmu okazała się ogromnym sukcesem finansowym. Produkcja zarobiła aż 856 milionów dolarów na całym świecie. To ponad osiem razy więcej niż początkowy budżet. Niestety krytycy film ocenili bardzo nisko. Możliwe, że ostatnie angaże znanych w świecie filmowym nazwisk zwiastują próbę naprawienia tej sytuacji. Premiera kontynuacji odbędzie się 2 października 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Venom

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?