Venom 2 – zdjęcie z planu Carnage’a! Szykuje się backstory złoczyńcy!

Trwają prace nad drugą częścią dość niespodziewanego hitu od Sony. Tym razem pojawiło się zdjęcie prosto z planu.

Venom 2 będzie miał za złoczyńcę Carnage’a, jednego z najgroźniejszych rywali tytułowego antybohatera. I jak wynika z usuniętych już zdjęć Toma Hardy’ego na Twitterze, Cletus Kasady dostanie origin story. Na zdjęciach pojawia się bowiem wycinek sierocińca, w którym przyszły masowy morderca dorastał.

Zobacz również: Naomie Harris stanie się złoczyńcą w Venomie 2?

W kontynuacji Venoma ponownie zobaczymy Toma Hardy’ego oraz Michelle Williams. Głównym przeciwnikiem będzie prawdopodobnie Carnage grany przez Woody’ego Harrelsona, ponieważ pojawił się on w scenie po napisach końcowych. Pierwsza odsłona filmu okazała się ogromnym sukcesem finansowym. Produkcja zarobiła aż 856 milionów dolarów na całym świecie. To ponad osiem razy więcej niż początkowy budżet. Niestety krytycy film ocenili bardzo nisko. Możliwe, że ostatnie angaże znanych w świecie filmowym nazwisk zwiastują próbę naprawienia tej sytuacji.

Scenariusz napisała Kelly Marcel, a za kamerą stanie mistrz motion-capture Andy Serkis (Mowgli:Legenda Dżungli). Premiera kontynuacji odbędzie się 2 października 2020 roku.

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Venom

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?