Advertisement
Advertisement

Voyagers – pierwszy zwiastun widowiska science-fiction!

W sieci pojawił się zwiastun filmu Voyagers. Jak możecie zobaczyć w poniższym materiale, szykuje się psychodeliczna jazda bez trzymanki. Twórcy zapowiadali, że ma to być coś podobnego do historii znanej z powieści Władca much Williama Goldinga, ale miejscem akcji będzie statek kosmiczny. Zapowiada się intrygująco i nie wygląda na to, żeby miało być nudno!

Akcja Voyagers rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy dalsze życie na Ziemi stoi pod znakiem zapytania. Grupa młodych osób zostaje wysłana na misję kosmiczną w poszukiwaniu nowego domu. Kiedy jednak wychodzą na jaw niepokojące fakty na temat szczegółów misji, sytuacja wymyka się spod kontroli. Bohaterowie zaczynają eksplorować swoje najbardziej prymitywne instynkty, a życie na statku zamienia się w chaos napędzany strachem, pożądaniem i dążeniem do władzy.

Zobacz również: Obiecująca. Młoda. Kobieta. – recenzja filmu. Zemsta jest słodka

Voyagers to film wyreżyserowany przez Neila Burgera, który wcześniej był odpowiedzialny między innymi za Niezgodną, Iluzjonistę i Jestem Bogiem. W obsadzie znaleźli się Tye Sheridan, Colin Farrell, Fionn Whitehead oraz Lily-Rose Depp. Za dystrybucję odpowiada Lionsgate.

Pierwotna data premiery (25 listopada 2020 roku) z wiadomych przyczyn została anulowana. Aktualnie film ma wejść do amerykańskich kin 9 kwietnia 2021.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/Lionsgate

Źródła: Deadline/Imdb

Fan westernów, kina noir i lat 80. Woli pisać o filmach niż o sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?