Wesele 2 – oto zapowiedź kontynuacji kultowej produkcji!

Tak jak wspominaliśmy, część osób obejrzała już zapowiedź Wesela 2. Ci, którzy z kolei nie zdążyli tego zrobić, jako że studio Metrage szybko usunęło wideo, mogą nadrobić zaległości.

Grająca jedną z głównych ról Michalina Łabacz udostępniła na Instagramie 30-sekundowych materiał. Tak jak już wspominaliśmy, film Smarzowskiego w dużym stopniu trzyma się w klimatach „jedynki”. Może niedługo otrzymamy pełny zwiastun, który rzuci nieco światła na chociażby wątki związane z II wojną światową.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michalina Łabacz (@michalinalabacz)

Zobacz również: Nie czas umierać – film czeka kolejne opóźnienie premiery?

Wesele 2 ma rozgrywać się w przeciągu jednej nocy, podczas wesela i w rzeźni. Reżyser ma odnieść się do pogromu ludności żydowskiej w Jedwabnem w 1941 roku w retrospekcjach. W obsadzie znajdują się Robert Więckiewicz, Michalina Łabacz, Agata Kulesza, Andrzej Chyra, Agata Turkot, Arkadiusz Jakubik, Mateusz Więcławek, Ryszard Ronczewski czy, Henryk Gołębiewski. Budżet produkcji wyniósł 30 milionów złotych.

Premiera W2 jesienią 2021 roku.

Źródło: Instagram Michalina Łabacz / Ilustracja wprowadzenia: Facebook Studio Metrage

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?