Wielki finał 31 nocy z horrorem na SCI FI! Zobacz co obejrzeć w Halloween!

Czas na wielki finał cyklu 31 nocy z horrorem na antenie SCI FI! Nawiedzone domy, nierozwiązane zagadki, mrożące krew w żyłach historie codziennie o godzinie 22:00!

W tym tygodniu na SCI FI  zobaczymy takie hity kina grozy jak Poświęcona ziemia, Hallows Eve oraz Hallowen 6: Przekleństwo Michaela Myersa – idealna propozycja na Halloween!

Miasto w szponach terroru. Minęło sześć lat od tego wydarzenia. Myers jest kontrolowany przez grupę kapłanów związanych z celtyckim kultem. To za ich sprawą morderca musi zgładzić wszystkich żyjących jeszcze krewnych w Haddonfield. Tymczasem po kilkuletniej przerwie burmistrz wydał zgodę na organizowanie zabaw z okazji Halloween. W nocy poprzedzającej radosne święto duchów do rozgłośni radiowej dzwoni Jamie Lloyd, ostrzegając przed powrotem Michaela Myersa. Nikt jej nie wierzy, zresztą – ani jej, ani Myersa nie widziano tu od sześciu lat, w jego domu mieszkają już inni ludzie, a miasteczko wreszcie otrząsnęło się z koszmaru halloweenowych zbrodni. Tymczasem Myers rzeczywiście pojawia się w Haddonfield…

Pełna lista filmów od 29 października. 31 nocy z horrorem trwa aż do Halloween codziennie o godz. 22:00.

29 października – Poświęcona ziemia

30 października – Hallows Eve

31 października – Hallowen 6: Przekleństwo Michaela Myersa

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?