Advertisement
Advertisement

Women’s Stories – Cara Delevingne i Eva Longoria wystąpią razem w filmie!

Cara Delevingne, Eva Longoria, Margherita Buy, Marcia Gay Harden, Leonor Varela i Jacqueline Fernandez wystąpią w antologii Women’s Stories. Poszczególne fragmenty produkcji wyreżyserują inne reżyserki, m.in. Catherine Hardwicke.

Film będzie składał się z sześciu segmentów, a każdy z nich będzie zupełnie inny. Będą różnić się gatunkami (dramat, komedia, animacja) oraz reżyserkami pochodzącymi z różnych stron świata. Obsadę będą stanowić tylko kobiety.

Cztery z sześciu fragmentów są już zaplanowane. Unspoken wyreżyseruje Maria Sole Tognazzi, a w obsadzie pojawi się Margherita Buy. Lagonegro stworzy Lucia Puenzo, a wystąpi Eva Longoria. Catherine Hardwicke wyreżyseruje Elbows Deep, a w obsadzie znajdą się Cara Delevingne, Marcia Gay Harden i Jasmine Luv. Sharing A Ride stworzy Leena Yadav, a wystąpią Jacqueline Fernandez i Anjali Lama.

Women’s Stories – Cara Delevingne i Eva Longoria wystąpia razem w filmie!

Fot. Eva Longoria w serialu Decline and Fall

Zobacz również: Malcolm i Marie – nowy klip z filmu Netflixa!

Producentami Women’s Stories będą Chiara Tilesi, Andrea Iervolino, Lucas Akoskin Monika Bacardi i Carol Polakoff. Tilesi zapowiada, że misją filmu będzie wzmocnienie wizerunku kobiet w filmach i mediach. Celem jest również opowiedzenie historii kobiet zarówno przed, jak i za kamerą. Dlatego właśnie przy produkcji będą pracować reżyserki z całego świata, które podzielą się osobistymi historiami z własnego punktu widzenia. Film przedstawi historie pracowniczek medycznych, matek, artystek i bizneswoman.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?