Zwiastun Suspirii w przyszłym tygodniu?

Oficjalne konto na Twitterze powiązane z filmem Suspiria, opublikowało zdjęcie… przyczepy, wraz z informacją o wycieczce w przyszłym tygodniu.

Znacie angielski? Przyczepa to po angielsku właśnie trailer, więc oryginalny pun brzmi cudownie. Zdjęcie wraz z podpisem sugerują, że w przyszłym tygodniu zobaczymy zwiastun tego widowiska.

Zobacz również: Przebudzenie dusz – recenzja horroru mrożącego krew w żyłach!

Suspiria to remake horroru o tym samym tytule z 1977 roku. W filmie będziemy śledzić losy amerykańskiej baletnicy, która wyjeżdża do Europy, do szkoły tanecznej. Szybko okazuje się, że w szkole dzieją się dziwne, nadprzyrodzone zjawiska.

W obsadzie znajdują się Dakota Johnson, Chloë Grace Moretz, Tilda Swinton, Mia GothSylvie Testud, Angela Winkler, Małgosia Bela, Lutz Ebersdorf oraz Jessica Harper. Muzykę skomponował Thom Yorke z zespołu Radiohead.

Źródło: Bloody Disgusting / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe, Amazon Studios

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

polacy nie gęsi pisze:

Polacy nie gęsi, słowo PUN jest przetłumaczalne na język polski…


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?