God of War – kultowa gra powraca i przenosi się w nordyckie klimaty! Zwiastun z E3!

Konferencja Sony na targach E3 przyniosła nam mnóstwo ciekawych i gorących informacji. Jedną z najważniejszych była zapowiedź pierwszej na PS4 (nie licząc remasterów) gry z kultowej serii God of War.

Zobacz również: Wiatr ze wschodu. Rosyjskie blockbustery nadciągają

Akcjia gry zatytułowanej po prostu God of War będzie toczyć się kilka lat po finale trójki. Graczom przyjdzie ponownie wcielić się w rolę Kratosa, jednak zmieni się nieco klimat produkcji, która tym razem osadzona będzie nie, tak jak wcześniej w mitologii greckiej, ale w nordyckiej. Sony podczas konferencji zaprezentowało już pierwszy gameplay z produkcji, do którego link zamieszczamy poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=CJ_GCPaKywg

God of War to kultowa już seria gier akcji, których bohaterem jest tytułowy bóg wojny Kratos. Dotychczas na konsolach stacjonarnych mieliśmy okazję zagrać w 4 gry z serii, oznaczone numerami I, II oraz III, a także prequel o podtytule Wstąpienie. Oprócze tego gra zagościła także na konsoli przenośnej PSP, później jednak obydwie części serii dedykowane tej konsoli, również zostały przeniesione na PS3. Mowa o God of War: Chains of Olympus oraz God of War: Duch Sparty.

Poniżej prezentujemy wykaz wszystkich najważniejszych zwiastunów i informacji z targów E3!

źródło: Sony / ilustracja wprowadzenia: Sony

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?