South Park: The Fractured But Whole – nowy zwiastun przedstawiający fabułę!

Po sukcesie Kijka Prawdy, fani kultowej telewizyjnej serii (i nie tylko) z zapartym tchem oczekują drugiej gry RPG w realiach znanego chyba każdemu miasteczka. Na razie mamy kolejny trailer, który nieco przybliża nam kwestię fabulały produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=mCp3Hr4Jyzk

O ile w South Park: Kijek Prawdy delektowaliśmy się satyrycznymi nawiązaniami do szeroko pojętej fantasy i kultury gier RPG, The Fracture But Whole twórcy biorą na warsztat komiksy i filmy superbohaterskie, ze szczególnym naciskiem na DC Comics.

I tak przykładowo Kyle jest superherosem znanym jako Human Kite, Kenny to Mysterion, zaś Stan – Toolshed. Gracz tradycyjnie już wciela się nowego dzieciaka w mieście, którego, jeśli wierzyć opisowi „pierdy zatrzymują czas, albo coś takiego”.

Tym razem drużyna Cartmana (The Coon) zmierzy się z drużyną Buttersa, kryjącego się pod pseudonimem Professor Chaos. Butters ma ambitny plan zostać największym złoczyńcą, jakiego widział świat.

South Park: The Fractured But Whole wejdzie do sprzedarzy na początku 2017 roku. Wraz w nowym produktem, będzie możliwość otrzymania darmowego egzemplarza Kijka Prawdy.

Źródło: gamespot.com/materiały prasowe: ilustracja wprowadzenia

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?