Cyberpunk 2077 trafił już niespodziewanie do graczy w USA!

Wielu graczy czeka niecierpliwie na pewien grudniowy dzień, ale nie na Boże Narodzenie, a premierę gry Cyberpunk 2077. Niektórych z nich spotkała niespodzianka.

Po wielu zawirowaniach związanych z premierą gry Cyberpunk 2077, najprawdopodobniej 10 grudnia będzie ostateczną datą realizacji produkcji. Może to potwierdzać chociażby pomyłka pewnego amerykańskiego przedsiębiorstwa. Mianowicie gracze którzy zamówili edycję przedpremierową za oceanem w sklepie Beast Buy otrzymali ją dnia wczorajszego (02.12), ponad tydzień przed premierą. Informację tą podał jeden z graczy na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć widać plombę na której napisane jest żeby nie sprzadawać zawartości przed 10 grudnia.

Nie narzekam, ale Beast Buy na pewno nie przeczytał tekstu drobnym drukiem – żartuje szczęśliwy posiadacz nowego dzieła studia CD Project Red

Na zdjęciach uwiecznił on całą zawartość edycji kolekcjonerskiej i prezentuje się ona bardzo dobrze. Zaliczają się do niej między innymi figurka V, autografy twórców, no i oczywiście sama gra, a także wiele innych gadżetów.

Zobacz również: Licencjonowane gadżety Cyberpunk 2077 już w sprzedaży!

Polskim graczom przyjdzie jeszcze poczekać na swoje egzemplarze, ale myślę że news ten da im trochę otuchy. W końcu jeżeli gra nie byłaby jeszcze gotowa (w zamyślę twórców), to nie znalazła by się w sprzedanych egzemplarzach edycji kolekcjonerskiej. Tak więc byle do 10 grudnia 2020


Źródło: Twitter.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z gry Cyberpunk 2077

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?