Cyberpunk 2077 – wkrótce pierwsze DLC

Oprócz oczywistych poprawek różnorakich błędów na poszczególnych platformach, Cyberpunk 2077 będzie oczywiście oferował dodatkową zawartość.

Już na początku przyszłego roku CD Projekt Red zacznie serwować graczom nowe rozszerzenia. Na razie nie podano żadnych konkretów, więc ciężko powiedzieć, co pojawi się na początek, warto jednak pamiętać, że genialne DLC do Wiedźmina 3 też z początku nie były hucznie zapowiadane. A po wszystkich faux paux z końcówki 2020 roku Redzi bez wątpienia będą chcieli nas czymś uraczyć. Cóż, czekamy.

fot. CD Projekt Red

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – nowa modyfikacja pozwala zmienić fryzurę

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.


Źródło: cyberpunk.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?