Far Cry 6 – jest pierwszy zwiastun!

Choć kultowa seria ma pewne konkretne punkty wspólne, twórcy zawsze chcą w jakiś sposób urozmaicić rozgrywkę – jeżeli nie mechanikę, to przynajmniej postacie, które pojawiają się w danej odsłonie, szczególnie antagonistę.

I tym razem wygląda na to, że pod tym ostatnim względem przeszli samych siebie. Antagonistą jest bowiem dyktator, w którego wciela się Giancarlo Esposito – aktor znany przede wszystkim z Breaking Bad, a ostatnio z występu w The Mandalorian. W świetnie wykonanym filmowym trailerze pojawia się on wraz ze swoim synem.

Zobacz również: Spider-Man: Miles Morales – poznaliśmy styl opakowań gier na PS5!

Na gameplay musimy jeszcze zaczekać, ale poniżej zobaczycie, jak wygląda kolekcjonerka.

Fot. Materiały prasowe

Fabuła Far Cry 6 będzie osadzona w fikcyjnym państwie Yara. Jest ono brutalnie rządzone przez Antona Castillo, który wraz z synem chce przywrócić należną mu chwałę. Ich metody nie są jednak dobrze odbierane przez lokalną ludność, która organizuje powstanie przeciwko władzy. Główny bohater lub bohaterka będzie musiał zaangażować się w partyzanckie walki w tropikach.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?