Fortnite – Loki niedługo trafi do gry?

Wygląda na to, że kolejna postać z uniwersum Marvela już niedługo zawita do gry Fortnite. Widzieliśmy już skiny takich postaci jak: Iron Man, Venom czy też Thor. Tym razem przyszła pora na Boga Psot, Lokiego!

Nic na ten moment nie zostało potwierdzone, ale jedna z grafik prosto z gry daje nam wskazówkę co do możliwego dołączenia Lokiego do świata Fortnite. Na pierwszy rzut oka, poniższe zdjęcie zdaje się być po prostu kolejną (naprawdę ładną) grafiką z gry. Aczkolwiek po przyjrzeniu się lewej stronie zdjęcia, można tam zauważyć znaną wszystkim fanom Marvela sylwetkę.

Fortnite - Loki niedługo trafi do gry?

Fortnite, Epic Games

Zobacz również: Loki – zobacz nową zapowiedź serialu!

Powyższa grafika zdaje się promować nadchodzący sezon gry Fortnite, który rozpocznie się już na początku czerwca. Zapewne to właśnie wtedy otrzymamy możliwość kupienia skina Lokiego. Warto także dodać, że już 9 czerwca na platformę Disney+ trafi serial Loki. Wszystko więc zostało znakomicie zaplanowane przez Epic Games i Disney.


Źródło: Fortnite / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Thor: Ragnarok

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?