Ghost of Tsushima – najnowszy patch naprawia tryb Legends

Ghost of Tsushima zyskał najnowszą aktualizację. Łatka naprawia liczne błędy i glitche, włącznie z tym, który powoduje, że tryb współpracy Legend wyłącza się podczas rozgrywki.

Część trybu survival w Ghost of Tsushima: Legends, gdzie dwóch graczy jednoczy się w pokonaniu kolejnych fal wrogów nie różni się niczym od popularnego trybu Zombie w serii Call of Duty. Jednakże wielu graczy zgłosiło, ze gra okazjonalnie zamarza na pewnych falach a nawet crashuje powodując tym samym stratę znaczącego postępu postaci. Na całe szczęście uzdolnieni ludzie ze studia Sucker Punch wdrożyli rozwiązanie, pozwalające graczom powrócić do walki bez obawy o dalsze problemy.

Wczoraj o poranku, Sucker Punch ogłosiło patcha 1.19 do Ghost of Tsushima. Aktualizacja jest teraz dostępna za darmo do pobrania i poprawia rozmaite błędy włącznie z tymi, które powodują, że tytuł wyłącza się podczas misji survivalowych w trybie Legend.

Ghost of Tsushima - Legends

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Resident Evil Village – pokaz rozgrywki oraz data premiery!

Od momentu premiery Ghost of Tsushima nie dostawał licznych aktualizacji usprawniających z racji dobrego wykonania gry. Teraz gracze mogą w pełni cieszyć się jakością oraz brakiem jakiejkolwiek obawy, że postęp w ich grze zostanie utracony na wskutek przypadkowego braku stabilności. Najnowsza aktualizacja zapewnia graczom możliwość lepszej współpracy i walk na lądach feudalnej Japonii.

Ghost of Tsushima to nowa produkcja studia Sucker Punch, znanego głównie z gier z serii inFamous. Podobnie jak w przypadku tamtego cyklu, nowa gra jest nastawiona na akcję widzianą z perspektywy trzeciej osoby oraz dowolną, swobodną eksplorację wielkiego, otwartego świata. Światem tym jest tytułowa wyspa na Morzu Japońskim, Cuszima, wiernie odtworzona, jeśli chodzi o rzeźbę terenu i obiekty historyczne. Akcja Ghost of Tsushima rozgrywa się bowiem w XIII wieku, kiedy Japonia była zagrożona mongolską inwazją. W Ghost of Tsushima gracz wciela się w samotnego samuraja, którego rodzinę zamordowali mongolscy najeźdźcy, przez co jego jedynym celem staje się zemsta.


Screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?