Gry wieloosobowe na Xboxie już bez subskrypcji!

Na Xboxa dostępne jest już ponad 50 darmowych tytułów wieloosobowych do których nie trzeba wykupować dodatkowej subskrypcji Xbox Live Gold.

Jakiś czas temu Microsoft ogłosił, iż pracuje nad możliwością korzystania z gier free-to-play w trybie wieloosobowym bez potrzeby wykupywania subskrypcji. Produkcje free-to-play to darmowe gry w których pojawia się możliwość dokupywania różnych gadżetów i pieniędzy w grze, natomiast same dzieło otrzymujemy za darmo. Najczęściej są to właśnie produkcje wieloosobowe. Dodatkowa subskrypcja odpychała więc część graczy. Informacja o pracy nad tą możliwością spotkała się więc z dużą aprobatą środowiska.

Zobacz również: Mass Effect Legendary Edition – oficjalne porównanie z wersją oryginalną!

Dzień zwolnienia z dodatkowych płatności w darmówkach właśnie nadszedł. Na Xboxa bez potrzeby wykupywania Xbox Live Gold dostępne są już takie gry jak: Fortnite, Warframe, Apex: Legends, Rocket League, Roblox i wiele więcej. W sumie produkcji, które teraz można ogrywać w trybie wieloosobowym za darmo jest pond 50. A liczba ta będzie stale zwiększana. Jak mówi firma działania te są związane z wysłuchiwaniem próśb graczy przez Microsoft.


Źródło: Microsoft / Ilustracja wprowadzenia: fot. Kamil S on Unsplash

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?