Premiera Far Cry 6 przesunięta. Ubisoft chce stworzyć coś dobrego

W czasach pandemii niestety musimy przyzwyczaić się do opóźnień. Przełożono wiele oczekiwanych filmów takich jak Nie czas umierać, Czarna Wdowa czy Diuna. Problemy z produkcją, przez ogólnoświatową sytuację, ma również Far Cry 6. Przesunięto planowaną na rok 2020 premierę kolejnej części flagowej serii Ubisoftu.

Premiera Far Cry 6 to nie jedyna, która uległa zmianie. Taka sytuacja spotkała również inną produkcję od studia Ubisoft – Rainbow Six Quarantine.

Informację o tej pierwszej podano za pośrednictwem profilu gry w mediach społecznościowych:

Oznacza to, że premiera Far Cry 6 z nieokreślonej daty realizacji w 2020 roku została przesunięta na następny rok podatkowy, czyli gdzieś pomiędzy kwietniem 2021 roku a końcem marca 2022.

Zobacz również: Far Cry 6 – jest pierwszy zwiastun!

Seria gier Far Cry, należy do kategorii strzelanek pierwszoosobowych. Fabuła w większości wspiera się na pewnych filarach. Mianowicie, główny bohater w jakiś sposób dostaje się na terytorium w całości opanowane przez wroga i musi przejąć nad nim kontrolę, często przy współpracy z ruchem oporu.

Fabuła Far Cry 6 będzie osadzona w fikcyjnym państwie Yara. Jest ono brutalnie rządzone przez Antona Castillo, który wraz z synem chce przywrócić należną mu chwałę. Ich metody nie są jednak dobrze odbierane przez lokalną ludność, która organizuje powstanie przeciwko władzy. Główny bohater lub bohaterka będzie musiał zaangażować się w partyzanckie walki w tropikach.


Źródło: Twitter, Ubisoft / Ilustracja wprowadzenia: Ubisoft, kadr ze zwiastuna Far Cry 6

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?