Advertisement
Advertisement

Sony zmienia grę w lipcowej ofercie PS Plus!

Lipcowa oferta gier bez dodatkowych opłat rozczarowała wielu posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus. Być może dlatego japoński gigant zadecydował się na  wprowadzenie znaczącej zmiany w nadchodzącym zestawie gier. Zamiast Pro Evolution Soccer 2019 otrzymamy Detroit: Become Human!

To prawdopodobnie pierwszy przypadek w historii, kiedy PlayStation decyduje się na wprowadzenie zmian w ofercie PS Plus. Jednak jest to zdecydowanie zmiana na lepsze! Wizja darmowego Pro Evolution Soccer 2019, którego „życie” dobiega końca zdecydowanie nie rozgrzała do czerwoności posiadaczy PS4. Zgoła inaczej wygląda to w przypadku najnowszej produkcja Quantic Dream. W Detroit: Become Human wkroczymy w cyberpunkowy świat i poznamy losy trzech androidów – Kary, Markusa i Connora. Poznajemy ich w momencie, kiedy maszyny zaczynają wyłamywać się spod kontroli ludzi i zaczynają odczuwać emocje. To od naszych decyzji zależeć będzie ich dalszy los. Każdy, nawet najdrobniejszy wybór może rzutować na koniec tej filmowej historii. Udostępniona wersja gry to cyfrowa wersja deluxe, a co za tym idzie – dodatkowo otrzymamy też odświeżoną wersję Heavy Rain!

Zobacz również: Już jutro Grand Prix wjedzie do Crash Team Racing Nitro-Fueled!

Oczywiście poza Detroit: Become Human otrzymamy – jak wcześniej zapowiadano – Horizon Chase Turbo. To przeniesiona z urządzeń mobilnych gra wyścigowa, wzbogacona o szereg nowości. A mowa tutaj o nowinkach takich jak split-screen, dzięki któremu do wyścigów w lokalnym multiplayerze przystąpi maksymalnie do 4 graczy, czy odświeżona oprawa graficzna. Do dyspozycji gracza oddane zostaje ponad 30 pojazdów oraz przeszło 100 tras wyścigowych.

Źródło: blog.eu.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?