Xbox prezentuje oferty na tegoroczne Black Friday i Cyber Monday

Pojawiła się lista ofert Xbox z okazji tegorocznych Black Friday i Cyber Monday, obejmujących zniżkę na Xbox Game Pass Ultimate – obowiązkowy prezent dla każdego gracza – oraz promocje na gry i kontrolery Xbox. 

  • Promocje na wybrane NAJWIĘKSZE tytuły na konsole i komputery PC: od piątku 20 listopada do czwartku 2 grudnia na Microsoft Store oferujemy do 50% zniżki na jedne z najgorętszych tytułów tego roku w wersjach cyfrowych, jak Forza Horizon 4, Marvel`s Avengers, Watch Dogs: LegionDestiny 2: Legendary Edition, Tony Hawks pro skater 1 + 2 standard edition, FIFA 21 czy NBA 2K21.

Poza ofertami Microsoft Store, dostępne są również gorące promocje u partnerów detalicznych:

  • Od 22.11.2020 – promocja na konsole Xbox One S 1TB – w cenie 1 149 PLN (MediaExpert, Euro, MediaMarkt, Neonet, X-kom, Komputronik)
  • Od 27.11 do 06.12.2020  – oferty na gry Forza Horizon 4 – 109 PLN, Minecraft Dungeons Hero Edition – 89 PLN, Forza Motorsport 7 – 89 PLN, Gears Tactics 149 PLN (MediaExpert, Euro, MediaMarkt, Neonet, Empik)
  • Od 20.11 do 2.12: Kupując 3-miesięczną subskrypcję Game Pass PC, użytkownik otrzyma dodatek do gry Sea of Thieves: Parrot Starter Bundle (Muve, Ultima)

Więcej globalnych ofert przedstawiono w blogpoście Xbox Wire, dostępnym pod tym linkiem.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?