Znamy sierpniową ofertę PS Plus!

Sony podzieliło się dzisiaj z nami informacją o sierpniowej ofercie PS Plus. Po naprawdę udanym lipcu, w którym wszyscy posiadacze subskrybcji otrzymali między innymi Detroit: Become Human, wygląda na to że i tym razem otrzymamy atrakcyjny pakiet gier.

Posiadacze PlayStation Plus otrzymają w tym miesiącu WipEout Omega Collection oraz Sniper Elite 4. W WipEout Omega Collection sprawdzimy się jako kierowcy latających statków w futurystycznych wyścigach. Do dyspozycji graczy oddane zostaje 26 szalonych torów wyścigowych, a także dziesiątki statków, które odblokujemy podczas rozgrywki. Gra posiada tryb multiplayer, dzięki któremu zmierzymy się z graczami z całego świata w ośmioosobowych rajdach, bądź staniemy do pojedynku 1 vs 1 w lokalnym multiplayerze z przyjaciółmi. Ponadto gra w pełni wspiera PlayStation VR.

Zobacz również: Łeba Game Festival – zamiast plaży grać się marzy!

Sniper Elite 4 to pierwszoosobowa strzelanka osadzona w czasach II wojny światowej. Wraz z głównym bohaterem – Karlem Fairburnem trafimy na Półwysep Apeniński, gdzie naszym zadaniem będzie przygotowanie gruntu przed inwazją aliantów na okupowane przez Niemców Włochy. W trakcie gry będziemy używać różnorodnych pułapek, materiałów wybuchowych i oczywiście niezawodnego karabinu. Aby jeszcze bardziej poczuć taktyczny wymiar rozgrywki możemy połączyć siły ze znajomym w trybie kooperacji i razem podjąć próbę ratowania świata przed nazistami. Oprócz tego Sniper Elite 4 posiada dedykowane misje kooperacyjne dla maksymalnie 4 graczy.

Gry dostępne do pobrania będą już 6 sierpnia.

Źródło: blog.eu.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: PlayStation

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?