Non Stop Comics na pierwszy kwartał 2018

Wydawnictwo Non Stop Comics przygotowało na najbliższe trzy miesiące aż 10 premier. Większość z nich to kontynuacje ich ostatnich nowości, jednak znajdzie się i jedna całkowita premiera na polskim rynku – sami zobaczcie!

W tabeli zapowiedzi prezentują się następująco. Pod nią znajdziecie opisy styczniowych nowości. 

zapowiedzi non stop comics tabelka

W styczniu fani komiksu otrzymają:

Odrodzenie #2. Życie ma sens 

  • scen. Tim Seeley, rys. Mike Norton
  • 128 stron
  • oprawa miękka

Tim Seeley łączy kryminał z fantastyką, rozrywkę z wielowątkową, rozbudowaną fabułą, makabrę z rodzinnym i społecznym dramatem oraz czarnym humorem. Spiętrzające się zagadki i małomiasteczkowa atmosfera niczym z prozy Stephena Kinga i serialu Twin Peaks, w połączeniu z galerią nietuzinkowych bohaterów i niecodziennie ogranym motywem zombie, dają piorunujący efekt, który dodatkowo potęgują wyśmienite rysunki Mike’a Nortona. Wiejskie noir z prawdziwego zdarzenia.

odrodzenie tom 2 zycie ma

Paper Girls #2

  • scen. Brian K. Vaughan, rys. Cliff Chiang
  • 128 stron
  • oprawa miękka

Paper Girls to unikatowa mieszanka kultowego dramatu Roba Reinera, „Stań przy mnie” z „Wojną światów” H.G. Wellsa, której bohaterkami są cztery dwunastoletnie roznosicielki gazet. Brian K. Vaughan (Saga, Lost: Zagubieni) napisał wciągającą, nostalgiczną opowieść zakorzenioną w latach 80., traktującą o trudach dorastania i ostatnich dniach prawdziwego dzieciństwa, a narysował ją Cliff Chiang, który nadał jej unikalnego uroku.

paper girls 2

Głębia #2. Zanim spali nas świt

  • scen. Rick Remender, rys. Greg Tocchini
  • 120 stron
  • oprawa miękka

Tysiące lat temu ludzie uciekli z powierzchni Ziemi w bezdenną głębię mrocznych oceanów. Ukryci przed promieniowaniem bezlitosnego Słońca próbowali przeciwdziałać swemu wymarciu wysyłając w kosmos sondy, które miały za zadanie znaleźć wśród gwiazd nowy dom dla ludzkiej rasy. Wiele pokoleń później jedna rodzina pogrąży sie w konflikcie, który doprowadzi do ostatniego wyścigu mającego na celu ocalenie ludzkości ze świata pozbawionego nadziei. Rick Remander (Black Science) i Greg Tocchini (Last Days of America Crime) stworzyli historię o ostatniej godzinie ludzkiej rasy, pogrążonej w zimnych i śmiertelnie mrocznych morskich głębinach.

glebia 2

Kolejne tytuły będziemy przybliżać w miarę zbliżania się premiery.

Zobacz również: Niezwykli Kajko i Kokosz – komiks wydano… w esperanto!

Źródło: Non Stop Comic; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?