American Horror Story – czy w sezonie 7. zobaczymy Donalda Trumpa?

Jakiś czas temu Ryan Murphy, twórca takich serialowych hitów, jak Glee, American Crime Story, American Horror Story i Fued, zdradził, że siódmy sezon trzeciego z nich inspirowany będzie wyborami prezydenckimi w 2016 roku. Jednak podczas Publicists Guild Awards Luncheon w Beverly Hills powiedział, że jego słów nie powinno się traktować dosłownie. Siódma odsłona American Horror Story może być inspirowana wyborami, ale nikt nie powinien się spodziewać tam aktorów, którzy sportretują, zarówno Hilary Clinton, jak i Donalda Trumpa. 

Tematy American Horror Story zawsze były alegoriami. Nie zobaczycie Trumpa ani Clinton w serialu – powiedział producent. 

Murphy zażartował też, że jego muza, Sarah Paulson, z pewnością mogłaby wcielić się w Kellyanne Conway, która doradzała 45. prezydentowi Stanów Zjednoczonych.

Zobacz również: Złote Maliny 2017 – oto zwycięzcy! Znamy już najgorsze tytuły roku!

Poprzednie sezony serialu American Horror Story nosiły następujące tytuły: Murder House, Asylum Coven, Freak Show, Hotel oraz Roanoke. Na początku roku ogłoszono przedłużenie serialu o kolejne dwie serie oraz potwierdzono, że w nowej odsłonie ponownie zobaczymy Sarah Paulson oraz Evana Petersa. 

https://www.youtube.com/watch?v=pH9edRgIa8M

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż Shutterstock

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?