Fargo – 3. sezon będzie też ostatnim?

Powszechnie wiadomo, że serialowa wersja Fargo już stała się kultowa. Noah Hawley, twórca antologii, bez wątpienia ma ogromny talent do opowiadania niezwykłych historii. Jednak wszystko, co dobre musi się kiedyś skończyć i wygląda na to, że właśnie przyszedł czas na Fargo. Podczas ATX Festival Hawley zasugerował, że finał 3. sezonu może być też ostatnim odcinkiem, jaki kiedykolwiek zobaczymy.

Istnieje pewna ilość historii do opowiedzenia. I uwielbiam to robić w przypadku Fargo, ale w tej chwili nie mam kolejnej. Także oglądajcie 3. sezon, bo może być ostatni – powiedział.

Takie słowa potwierdzają też stanowisko samej stacji. CEO FX, John Landgraf, powiedział niedawno, że możemy nie doczekać kolejnego sezonu. Warunkiem jest jedynie pomysł Hawleya, który on sam uzna za tak dobry, jak poprzednie. 

Zobacz również: Aladyn – Tom Hardy głównym kandydatem do roli Dżafara!

https://www.youtube.com/watch?v=x21RY6zdZWk

Trzeci sezon serialu Fargo został osadzony bliżej współczesności. Głównymi bohaterami będą bardzo podobni do siebie bracia, których zagra Ewan McGregor. Starszy z nich, Emmit Stussy, jest przystojnym, pewnym siebie magnatem nieruchomości. Jego młodszy brat, Ray jest kuratorem sądowym, który uważa, że Emmit jest odpowiedzialny za jego nieudane życie. Carrie Coon gra Glorię Burgle, szefową policji w Eden Valley i świeżą rozwódkę z dziećmi. Będzie starała się odnaleźć w nowej rzeczywistości, w której ludzie są bardziej przywiązani do swoich telefonów, niż do ludzi wokół siebie. Mary Elizabeth Winstead wciela się w postać Nikki Swango, przebiegłej przestępczyni, która jest na zwolnieniu warunkowym i pasjonuje się grą w brydża. Jest kobietą z planem i zawsze stara się wyprzedzać swoich przeciwników o krok. David Thewlis z kolei zagra V.M. Vargasa, tajemniczego samotnika i kapitalistę, który współpracuje z Emmitem Stussym.

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?