Fear the Walking Dead – Jon Bernthal otwarty na powrót do uniwersum

Uwaga: w tekście znajduje się kilka spoilerów związanych początkowymi sezonami serialu The Walking Dead.

Choć teraz aktualnym tematem są rozmowy o 9. sezonie tego tasiemca z zombie w tle, fani z pewnością pamiętają Shane’a Walsha. Ten były stróż prawa był partnerem i najlepszym przyjacielem głównego bohatera serii Ricka Grimesa. Katastrofa, jaka na nich spadła w przeciągu dwóch sezonów zmieniła ich w największych wrogów. Starczy powiedzieć, Shane zdążył nawiązać romans z jego żoną (co prawda wtedy oboje myśleli, że Rick nie żyje, ale jednak), stać się o wiele bardziej bezwzględny (w 2. sezonie) i próbować zabić Ricka – ostatecznie stało się na odwrót.

Shane uważany jest za jedną z najlepiej rozbudowanych postaci w historii serii, nie widzota więc, że dochodzi do rozmów o przeniesieniu tej postaci do cieszącego się ostatnio z dobrej passy Fear the Walking Dead, gdzie poznalibyśmy trochę jego wcześniejszych losów. Sam zainteresowany nie zamyka się na taką opcję.

Uwielbiałem Shane’a i choć jestem wdzięczny za to, że mogłem go odegrać, miał on swój początek, środek i zakończenie. Myślę, że widzieliśmy go tyle, ile było trzeba. Gdybyśmy mieli możliwość zobaczenia go wcześniej – to byłoby ciekawe. Ale Shane ostatecznie zginął, a odgrywanie go w serialu oraz jego śmierci to dwie najlepsze rzeczy, jakie mi się przytrafiły w całej karierze.

Bernthal, który zresztą nie narzeka na brak ról zarówno jeśli chodzi o duży, jak i mały ekran, nie napala się specjalnie na powtórkę, jednak może da się namówić na chociażby małe cameo?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?