Advertisement
Advertisement

Nielegalni – polscy szpiedzy na zdjęciach z nowego serialu Canal+

Nielegalni to kolejny po Belfrze i thrillerze Kruk. Szepty słychać po zmroku serial premium, który szykuje dla swoich widzów CANAL+. Zaprezentowano nowe szczegóły oraz dwa oficjalne zdjęcia promujące Nielegalnych.

Nielegalni to adaptacja misternie skonstruowanych szpiegowskich powieści byłego oficera polskiego wywiadu Vincenta V. Severskiego. Spektakularne misje polskich oficerów wywiadu – akcja toczy się w Warszawie, Sztokholmie, Stambule i Mińsku – splatają się z politycznymi ambicjami i osobistymi porachunkami w pełen napięcia i zwrotów akcji serial. W rolę głównego bohatera Nielegalnych, Konrada Wolskiego, wcieli się Grzegorz Damięcki, który podbił serca widzów rolą Grzegorza Molendy w pierwszym sezonie Belfra. Aktorowi towarzyszy na ekranie plejada gwiazd polskiego kina: Andrzej Seweryn, Sylwia Juszczak, Filip Pławiak, Agnieszka Grochowska, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt i wielu innych.

Zobacz również: Kruk. Szepty słychać po zmroku. Przedpremierowa recenzja 2. odcinków!

Nielegalni foto 2 damięcki konrad wolski

Mocną stroną Nielegalnych są cenieni twórcy: reżyser Leszek Dawid (Jesteś bogiem, Ki) i operator obrazu Piotr Sobociński jr (Wołyń). Teraz do ekipy realizatorskiej dołączają reżyser Jan P. Matuszyński (Ostatnia rodzina) i operator obrazu Kacper Fertacz (Ostatnia rodzina). Scenarzystami serialu są: Maciej Kubicki (również producent kreatywny i wykonawczy), Dorota Jankojć-Poddębniak i Bartosz Staszczyszyn, zaś producentem wykonawczym serialu jest firma TELEMARK Anna Kępińska, Maciej Kubicki (Bez tajemnicPaktUwikłani).

Nielegalni foto 1 obsada serialu

Zobacz również: Pierwsze zdjęcie z planu serialu Nielegalni

V. Severski to pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu, który przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. W bestsellerowej serii sensacyjno-szpiegowskiej Nielegalni, Niewierni, Nieśmiertelni i Niepokorni odsłania warsztat pracy służb szpiegowskich. Pisarz aktywnie uczestniczył w procesie powstawania scenariuszy odcinków. Severski umie dawkować emocje i nie zwalnia tempa – już 18 kwietnia ukaże się jego kolejna książka Zamęt.

Zdjęcia do produkcji ruszyły jesienią 2017 roku. Serial nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. O kolejnych wiadomościach związanych z Nielegalnymi będziemy informować Was na bieżąco! 

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: fot. Piotr Litwic

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?