„Wayward Pines” – pierwsza zapowiedź 2. sezonu serialu opatrzona komentarzem twórców!

Telewizja Fox opublikowała pierwszy materiał, który promuje drugi sezon „Wayward Pines”. Możemy w nim zobaczyć producenta wykonawczego – M. Nighta Shyamalana i autora książki – Blake’a Croucha, którzy opowiadają, czego można się spodziewać po premierowych odcinkach. Pierwszy sezon całkowicie wyczerpał książkowy materiał, więc powstały scenariusz jest świeżą i oryginalną historią. Zaprezentowane również zostały pierwsze sceny z nadchodzących epizodów. 

https://www.youtube.com/watch?v=8RCIRgi0pLA

„Wayward Pines” powróci do ramówki telewizji Fox już 25 maja 2016 roku. Drugi sezon będzie liczył 10 odcinków. Dodatkowo, powrócą: Terrence Howard w roli szeryfa Arnolda Pope’a, Charlie Tahan w roli Bena Burke’a i Shannyn Sossamon w roli jego matki, Mellisa Leo w roli pielęgniarki Pam i siostry Davida Pilchera (Toby Jones), który również pojawi się w nowych odcinkach. Większość wymienionych wyżej aktorów pojawi się tylko gościnnie. Carla Gugino powróci do „Wayward Pines” i ponownie wcieli się w postać Kate, byłej agentki FBI. W związku z główną rolą w serialu Showtime, „Roadies”, można założyć, że udział w projekcie Fox będzie ograniczony.

Zobacz również: „The Walking Dead” – zapowiedź i sneak peeki promujące finałowy odcinek 6. sezonu serialu!

Drugi sezon „Waywards Pines” rozpocznie się, kiedy w tytułowym miasteczku pojawi się nowy przybysz. Mężczyzna będzie musiał się odnaleźć w nowej rzeczywistości oraz w środku rebelii, podczas której mieszkańcy, pod przywództwem Pierwszego Pokolenia, walczą o przetrwanie zagrożonej rasy ludzkiej. Jako pierwszy do obsady dołączył Jason Patric, który wcieli się w owego mężczyznę. Theo Yedlin jest chirurgiem, którego umiejętności bardzo przydadzą się w Wayward Pines. Kolejnym aktorem, który pojawi się w drugim sezonie jest Djimon Hounsou, który zagra miejscowego historyka, CJ Mitchuma. Decyzja podjęta przez mężczyznę będzie miała wpływ na przeznaczenie całego miasta. 

„Wayward Pines” jest adaptacją powieści Blake’a Croucha. 

źródło: tvline.com/ ilustracja wprowadzenia : Fox

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?