Lifetime podało daty premier „UnREAL” i „Devious Maids”

Lifetime ogłosiło, że „Devious Maids” („Pokojówki z Beverly Hills”) i „UnREAL” powrócą do ramówki już 6 czerwca. Pierwszy z nich opowiada o grupie przyjaciółek i pokojówek z Beverly Hills. Każda z nich ma swoje problemy i marzenia, a ich życiu zawsze towarzyszy jakaś tajemnica – zazwyczaj jest to morderstwo. W pierwszym odcinku czwartego sezonu pojawi się Eva Longoria, która jest producentem wykonawczym serialu. W rolach głównych: Ana Ortiz (Marisol), Dania Ramirez (Rosie), Roselyn Sanchez (Carmen), Judy Reyes (Zoila). 

Zobacz również: Jensen Ackles i Jared Padalecki o zakończeniu „Nie z tego świata”!

Z kolei, „UnREAL” pokazuje, jak wygląda realizacja programu typu reality show, w którym kobiety walczą o serce kawalera. Drugi sezon będzie liczył 10 odcinków. W obsadzie znaleźli się: Shiri Appleby (Rachel), Constance Zimmer (Quinn), Craig Bierko (Chet), Josh Kelly (Jeremy) and Jeffrey Bowyer-Chapman (Jay). 

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia i zdjęcie: Lifetime 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?