„Kochane Kłopoty” – możliwa data premiery i zdjęcia z planu

Netflix zapowiedział premierę nowych odcinków „Kochanych Kłopotów” na koniec 2016 roku. Nie podano dokładnej daty, ale biorąc pod uwagę, że zdjęcia zakończą się dopiero 10 maja, najbardziej prawdopodobnym terminem jest późna jesień lub wczesna zima. Powstaną cztery odcinki, które będą trwać aż 90 minut. Każdy z nich opowie o jednym kwartale roku kalendarzowego, co za tym idzie ich tytuły to „Winter”, „Spring”, „Summer”, „Fall”. Amy Sherman-Palladino wyznała, że nie chce, aby całość została udostępniona tego samego dnia, aby dać fanom dodatkową dawkę oczekiwania. Chciałaby, aby emisja odcinków była zaplanowana przynajmniej z jednodniowym odstępem. 

GILMORE GIRLS

Jeżeli chodzi o obsadę, wrócą: Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn i Keiko Agena. Amy Sherman-Palladino i Daniel Palladino napiszą oraz wyreżyserują wszystkie odcinki, jakie powstaną. Liza Weil wróci ze swoją rolą, jako Paris. Powróci też jej chłopak, Doyle, czyli Danny Strong, który na swoim Twitterze już podzielił się zdjęciem z planu. Do Matta Czuchry, czyli jednego z chłopaków Rory, dołączyli również Jared Padalecki i Milo Ventimiglia. Drugi z panów powróci z rolą Jess, który pojawił się w 37 odcinkach „Kochanych Kłopotów”, a jego związek z Rory należał do bardzo burzliwych. Z kolei, Padalecki pojawi się, jako Dean, czyli trzeci z mężczyzn w życiu głównej bohaterki. Ostatnio ogłoszono, że z małym epizodem w „Kochanych Kłopotach” zaprezentuje się też Melissa Mc Carthy. 

Zobacz również: Melissa McCarthy wraca do „Kochanych kłopotów”!

Pondadto zapowiedziano udział Sutton Foster („Younger”) w projekcie. Aktorka była gwiazdą innego serialu Amy Sherman-Palladino, „Bunheads”. Nie wiadomo jeszcze, czy Foster wcieliłaby się w całkowicie nową postać, czy może Michelle z serii ABC Family. Zachodnie media podejrzewają jednak, że bardziej prawdopodobna jest pierwsza opcja. 

gilmore-girls-emily

GILMORE GIRLS

GILMORE GIRLS

gilmore-girls-rory-teacher

GILMORE GIRLS

GILMORE GIRLS

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia i zdjęcia: Netflix

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?