Judge Dredd: Mega City One – szczegóły fabuły serialu

Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze wieści o nowo powstającym serialu z kultowego uniwersum. Teraz pojawiło się nieco więcej wieści.

Przede wszystkim Judge Dredd: Mega City One będzie skupiać się mocno na całym środowisku sędziów, a nie tylko na ich najsłynniejszym przedstawicielu. Poznamy zatem trochę więcej szczegółów związanych z otoczką codziennych zbrodni, z którymi borykać się muszą stróże prawa. Póki co możemy założyć, że nadal trwają prace nad scenariuszem i nie ma żadnych konkretnych ruchów obsadowych.

Fot: Materiały prasowe

Zobacz również: Władca Pierścieni – wiemy, kto zagra złoczyńcę w serialu Amazona!

Póki co, nie wiadomo nawet, kto wystąpi jako sam Dredd. Z tego, co wiadomo, powrót Karla Urbana do tej roli nie jest niemożliwy, ale nie musi to być na tym etapie żadna deklaracja.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?