Made in Abyss – anime przedłużone na 2. sezon!

Anime Made in Abyss zadebiutowało w 2017 roku. Serial powstał na podstawie mangi, której autorem jest Akihito Tsukushi. Produkcję przedłużono na drugi sezon i opublikowano pierwszy plakat zwiastujący nowe odcinki.

Made in Abyss było jednym z najlepiej przyjętych anime w 2017 roku. Historia opowiada o osieroconej dziewczynie imieniem Riko, która zaprzyjaźnia się z humanoidalnym robotem Regem i schodzi z nim do tytułowego Abyss, prowadzącego w głąb Ziemi. Riko ma nadzieję, że odnajdzie tam swoją matkę Lizę.

Zobacz również: Jak kuchnia afroamerykańska zmieniła Amerykę – zwiastun serialu Netflixa!

Aktualnie serial obejmuje pierwszy sezon i trzy filmy. Nowy sezon będzie nosił tytuł Made in Abyss: The Sun Blazes Upon the Golden City i zadebiutuje w 2022 roku. Poniżej znajduje się plakat nadchodzących odcinków.

Spike Chunsoft pracuje nad grą RPG osadzoną w świecie Made in Abyss. Zatytułowana Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness gra także pojawi się w 2022 roku.


Źródło: ComicBook / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Made in Abyss

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?