Moon Knight – Ethan Hawke złoczyńcą w serialu Disney+!

Oscar Isaac, jak już wiemy, wcieli się w tytułową postać nadchodzącego serialu Disney+, Moon Knight. Każdy bohater, jednak potrzebuje złoczyńcy. Wygląda na to, że wiemy, kto się w niego wcieli.

The Hollywood Reporter podaje, że Ethan Hawke (Sinister, Noc Oczyszczenia), wcieli się w rolę głównego złoczyńcy serialu Moon Knight. Na ten moment nie wiadomo, kim dokładnie będzie ta postać. W komiksach głównym złoczyńcą Moon Knighta jest Bushman, więc jest szansa, że to w niego wcieli się Hawke.

Moon Knight - Ethan Hawke złoczyńcą serialu?

Bushman z serii komiksów Moon Knight

Zobacz również: Spider-Man 3 – Charlie Cox jako Daredevil pojawi się w filmie!?

Moon Knight to drugi serial na Disney+, który został zapowiedziany na D23. Bohaterem jest Marc Spector – były najemnik, który został uratowany przed śmiercią na egipskiej pustyni i obdarzony nadludzkimi mocami boga Chonsu. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych przywdziewa kostium tytułowego Moon Knighta, który nie jest jedynym alter-ego Spectora. Jego moc zależy od fazy Księżyca. Postać ta często przez swoją brutalność porównywana jest do Batmana.

Produkcja będzie tworzona przez Jeremy’ego Slatera. Wśród jego dzieł można zauważyć wątpliwej jakości Fantastyczną Czwórkę, ale również świetnie przyjęte The Umbrella Academy. Był on twórcą całego serialu i odpowiadał w dużej mierze za jego sukces. To więc autor, którego produkcje prezentują zaskakująco różnorodny poziom. W końcu oprócz dwóch wyżej wspomnianych pracował on również przy netflixowym Notatniku śmierci jak i Egzorcyście od FOX. Pozostaje więc mieć nadzieję, że przy Moon Knight trafimy na moment jego wysokiego poziomu twórczego.


Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?