Netflix stworzył podsumowanie 2020 roku ze scen z bohaterem Domu z papieru

Arturo Roman to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci Domu z papieru. Bohater początkowo był właścicielem mennicy i kochankiem Monici. W późniejszych sezonach stał się celebrytą. Netflix stworzył podsumowanie 2020 roku z Arturito w roli głównej.

Gdyby trzeba było wskazać najbardziej irytującego i nielubianego bohatera Domu z papieru, większość widzów z pewnością wyznaczyłaby Arturito. W tym bohater podobny jest do kończącego się już 2020 roku. Netflix opublikował na swoim Twitterze wideo, które jest podsumowaniem ostatnich dwunastu miesięcy. Do każdego miesiąca dopasowana jest odpowiednia scena z bohaterem serialu.

Nagranie cieszy się coraz większą popularnością w sieci.

Zobacz również: Westworld – HBO Max prezentuje współczesny zwiastun filmu z 1973 roku!

Netflix w krótkim filmie życzy wszystkim poza Arturito szczęśliwego nowego roku. Na końcu pojawia się także informacja, że nic poza bohaterem nie równa się z mijającym 2020 rokiem. Jak widać, za Arturo nie przepadają nawet twórcy serialu.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Dom z papieru

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?