Obi-Wan Kenobi – Naomi Scott negocjuje rolę w serialu?

 

Jako że już w marcu rozpoczną się zdjęcia do serialu trwa proces dobierania obsady. Pojawiły się pierwsze pogłoski odnośnie innych członków ekipy.

Przede wszystkim w serialu może wystąpić Naomi Scott, którą widzieliśmy ostatnio w nowej odsłonie Aniołków Charliego i aktorskiej wersji Aladyna. Młoda gwiazda ma podobno prowadzić rozmowy w kwestii swojej roli. Ubiegają się o nią także Thuso Mbedu i Anula Navlekar. Nie wiadomo jeszcze, o jaką postać chodzi, jednak ma ona mieć kluczowe znaczenie dla fabuły.

Zobacz również: Avatar 2 – Kate Winslet opowiada szczegóły ceremonialnej sceny pod wodą

Akcja produkcji będzie się rozgrywać 8 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów i koncentrować się będą na latach wygnania na Tatooine Obi-Wana Kenobiego.Na stanowisku showrunnerki stanie Deborah Chow.

Źródło: The Illuminerdi / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?