Peaky Blinders – rozpoczęły się zdjęcia do ostatniej 6. serii brytyjskiego serialu!

Peaky Blinders, czyli Jeden z najbardziej oryginalnych współczesnych seriali powróci wraz z szóstym i zarazem ostatnim sezonem.

Twórca serialu Steven Knight nie kryje ekscytacji związanej z powrotem na plan 6. serii oraz zapowiada że historia będzie kontynuowana w innej formie:

Po wymuszonym opóźnieniu produkcji z powodu pandemii Covid wracamy na plan filmowy. Nasza rodzina jest w skrajnym niebezpieczeństwie, a stawka nigdy nie była wyższa. Wierzymy, że będzie to najlepsza seria ze wszystkich i jesteśmy pewni, że nasi niesamowici fani ją pokochają. Podczas gdy serial będzie dobiegał końca, historia będzie toczyć się dalej w innej formie.

Tommy Bulfin (producent wykonawczy dla BBC) dodał:

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że rozpoczęły się zdjęcia do finałowego sezonu Peaky Blinders, jesteśmy wdzięczni wszystkim za ich ciężką pracę. Scenariusze Steve’a do serii szóstej są naprawdę niezwykłe i zapewniają odpowiednie pożegnanie, które z pewnością zachwyci i zadowoli fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Peaky Blinders (@peakyblindersofficial)

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz Peaky Blinders?

Peaky Blinders to jedna z najciekawszych propozycji stacji BBC. Ten brytyjski serial rozkochał w sobie widzów przede wszystkim niepowtarzalnym klimatem, a także świetnie dobraną obsadą ze znakomitym Cillianem Murphy’m na czele. Wydaje się pewne, że kolejna odsłona rozpocznie się z hukiem, ponieważ ostatni odcinek piątej serii zakończył się mocnym cliffhangerem – pokazując nam Tommy’ego, który wyglądał jakby był bliski popełnienia samobójstwa po tym, jak jego plan zabójstwa Oswalda Mosleya zakończył się fiaskiem.

Źródła: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Macko pisze:

Czy oryginalny, polemizowałbym. Strukturalnie serial to właściwie Synowie Anarchii, tylko szybciej opowiedziany.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?