This Sceptred Isle – Kenneth Branagh jako Boris Johnson w serialu o pandemii!

Choć okres dla branży nie jest niezbyt korzystny, mimo wszystko od czasu do czasu da się nawet stworzyć coś aktualnego – tak jak This Sceptred Isle.

Po roli w Tenet, Kenneth Branagh zaangażował się w projekt znacznie przyziemniejszy, bo związany bezpośrednio z pandemią. This Sceptred Isle to produkcja mająca przedstawić podejście lekarzy, naukowców tudzież rządu Wielkiej Brytanii do pierwszej fali epidemii koronawirusa. Historia ma bazować na relacjach pracowników takich jednostek jak szpitale czy Departament Zdrowia. Kenneth Branagh ma wcielić się w rolę premiera Borisa Johnsona.

kadr z filmu Tenet

Zobacz również: Ciche miejsca 2 – premiera opóźniona aż do końca 2021r.

This Sceptred Isle ma być gotowy na jesień 2022 roku, zdjęcia do niego mają zaś rozpocząć się w przeciągu najbliższych miesięcy. Nad scenariuszem serialu pracuje Kieron Quirke, twórcą i zarazem reżyserem jest zaś Michael Winterbottom.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?