Ujawniono szczegóły sequela filmu Potwory i spółka!

Wyciekło trochę informacji na temat nadchodzącej produkcji studia Pixar. Kontynuuje ona kochany przez wielu film Potwory i spółka. Co wyjawił członek głównej obsady, Billy Crystal?

Jakiś czas temu w jednym tekście wspomniałem, iż studio Pixar nie zapomina o swoich starych dobrych bohaterach. Mamy kolejny na to przykład. I chodź informacja, iż powstanie nowa produkcja, kontynuująca historię filmu Potwory i spółka, już została podana, to było to dosyć dawno temu. Na szczęście odkryto kolejny skrawek tajemnicy. To znaczy zrobił to Billy Crystal w jednym z wywiadów. Aktor użycza głosu postaci Mike’a Wazowskiego. Oto fragmenty jego wypowiedzi:

Jest to serial. John Goodman i ja wcielmy się w Sully’ego i Mike’e. Produkcja, pod względem czasu, rozpoczyna się sześć miesięcy po zakończeniu filmu Potwory i spółka. Jesteśmy więc teraz w Laugh Floor. Stworzyliśmy wszystkie te nowe, młode i ciekawe postaci z dobrymi aktorami głosowymi, natomiast ja i John odnawiamy naszych bohaterów. Mówię wam, upłynęło 20 lat od powstania Potwory i spółka i ten film wyglądał niesamowicie 20 lat temu. Nadchodzi 20 rocznica premiery, myślę, że będzie to w listopadzie. Wygląda to niesamowicie, jest radosne i mieliśmy wiele frajdy podczas produkcji.

Crystal ujawnił trochę, na temat tego jak duża część produkcji, została już skończona:

Tak, nagraliśmy trochę odcinków. Mieliśmy przerwę spowodowaną pandemią. Ale miałem możliwość zrobić część pracy w domu, a także część w opuszczonym studio w Burbank. Bycie jedyną osobą na terenie ośrodka było trochę dziwne. Ale tak, produkcja trwa. Nie wiem, kiedy będzie premiera, ale przyrzekam Wam, że odcinki są naprawdę dobre.

Na pytanie odnośnie długości odcinków, aktor odpowiedział następująco:

Niektóre są pełnometrażowe, inne półgodzinne. Ciężko mi jest odpowiedzieć, kiedy tylko i wyłącznie czytasz. Ale są to pełne scenariusze i kontynuują historię, więc myślę, że będzie dobra zabawa.

Zobacz również: Pixar Popcorn – kolekcja otrzymała zwiastun.

fot. kadr z filmu Potwory i spółka

Produkcja możliwe, że ukaże się w roku 2021. Miejscem premiery będzie platforma Disney+. W główne role wcielą się oczywiście Billy Crystal (Depresja gangstera) i John Goodman (Big Lebowski). Do obsady dołączyli również Ben Feldman (Jej Szerokość Afrodyta), Kelly Marie Tran (Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi), Alanna Ubach (Big Lebowski), Jennifer Tilly (Euforia), John Ratzenberger (Toy Story), Bob Peterson (Odlot). Twórcą produkcji i producentem wykonawczym jest Roberts Gannaway (Timon i Pumba).


Źródło: collider.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Uniwersytet potworny

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?