Advertisement
Advertisement

WandaVision – Jednak będzie odcinek bonusowy?!

Dziś otrzymaliśmy przedostatni odcinek WandaVision. Jednak Disney+ na swoim Twitterze podzieliło się z nami informacją, że zostały nam ostatnie dwa odcinki!

Disney+ UK na swoim Twitterze opublikowało nowy post z podpisem, że „Zostały tylko dwa odcinki”. Czy oznacza to, że dostaniemy jeszcze jeden odcinek WandaVision?! Serial został oficjalnie zapowiedziany na dziewięć odcinków. Disneyowi może chodzić równie dobrze o odcinek bonusowy zza kulis, ale mało prawdopodobnym jest to, że podpisaliby to pod standardowy odcinek. Czyżby Disney+ zdradziło nam ten jakże ukryty odcinek?

Zobacz również:  WandaVision – nowy, świetny plakat promujący serial!

WandaVision to amerykański serial, który należy do czwartej fazy MCU i rozgrywa się po wydarzeniach z Końca Gry. Opowiada on w formie sitcomu, o tytułowej parze superbohaterów, Wandzie Maximoff oraz Visionie, którzy prowadzą z pozoru idealne życie na przedmieściach, lecz powoli odkrywają, że rzeczywistość nie jest taka jak im się wydaje. Pierwszy epizod zadebiutował na Disney+ 15 stycznia 2021 roku, a kolejne emitowane są w tygodniowych odstępach. Najbliższy, finałowy odcinek, zadebiutuje 5 marca.


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?