Advertisement
Advertisement

WandaVision – Zapowiedź odcinka specjalnego!

Jakiś czas temu na naszej stronie wspomnieliśmy o ukrytym odcinku WandaVision. Teraz dostaliśmy potwierdzenie, że takowy się pojawi!

Niestety nie będzie to odcinek opowiadający o losach bohaterów serialu, ale przedstawi go od zaplecza. Assambled – The Making of WandaVision (bo tak będzie się on nazywać) przedstawi nam kulisy najpopularniejszego serialu na świecie. Premiera odcinka specjalnego odbędzie się 12 marca, czyli tydzień przed premierą Falcon i Zimowy Żołnierz.  Oczywiście na platformie Disney+. Wiadomość o tym, udostępniło Marvel Studios na swoim oficjalnym Instagramie.

WandaVision - Zapowiedź odcinka specjalnego!

https://www.instagram.com/marvelstudios/

Zobacz także: Spider-Man 3 – Arian Moayed pojawi się w filmie?!

WandaVision to amerykański serial, który należy do czwartej fazy MCU i rozgrywa się po wydarzeniach z Końca Gry. Opowiada on w formie sitcomu, o tytułowej parze superbohaterów, Wandzie Maximoff oraz Visionie, którzy prowadzą z pozoru idealne życie na przedmieściach, lecz powoli odkrywają, że rzeczywistość nie jest taka jak im się wydaje. Pierwszy epizod zadebiutował na Disney+ 15 stycznia 2021 roku, a kolejne emitowane są w tygodniowych odstępach. Najbliższy, szósty odcinek, zadebiutuje 12 lutego.


Źródło: Instagram, ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu WandaVision

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?