Advertisement



Czarna Wdowa – David Harbour uważa, że film wyjaśni decyzję Natashy z Endgame

Uwaga: tekst zawiera spoilery związane z filmem Avengers: Koniec gry.

Jak wiadomo, solowy film opowiadający o agentce S.H.I.E.L.D., a wcześniej KGB opowiadać będzie o wydarzeniach sprzed ostatniej części Avengers. Ale być może wyjaśni także pewne wątki z okresu ostatniej rundy walki o Kamienie Nieskończoności.

David Harbour zdradził w wywiadzie, że Czarna Wdowa może nam co nieco wyjaśnić w kwestii ostatecznego poświęcenia Natashy na Vormirze:

To świetna okazja do spędzenia z jej postacią nieco większej ilości czasu, co nie? I mamy okazję zobaczyć rozwinięcie pewnych wątków, co jest szczególnie interesujące, biorąc pod uwagę to, że oglądaliśmy Endgame, dzięki czemu podczas oglądania możemy mocniej zwrócić uwagę na kwestie, dlaczego konkretnie podjęła taką, a nie inną decyzję – stwierdza.

Sądzę, że interesującą częścią jej narracji jest to, że możemy eksplorować okres czasu pomiędzy Wojną bohaterów a wspomnianą sytuacją.

Czarna Wdowa

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Czarna Wdowa – potwierdzono złoczyńcę filmu! Jest opis sceny i data premiery! | SDCC 2019

Według wcześniejszych pogłosek, Scarlett Johansson ma ponownie wcielić się w rolę Natashy Romanoff w filmie mającym miejsce świeżo po wydarzeniach z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterówCzarna Wdowa wprowadzi do swojego filmu takie gwiazdy, jak David Harbour, Ray Winstone czy Florence Pugh.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?